Zilionáři online

Americká komedie Zilionáři online ke shlédnutí. Rádi se zasmějete u bláznivých amerických komedií? Pokud ano, tak si rozhodně nenechte ujít film Zilionáři, který jsme pro vás přichystali k přehrání přes internet. Můžete si ho přehrát přímo zde na této webové stránce a to navíc naprosto pohodlně a zdarma.

Nová americká komedie Zilionáři nebo také v originále „Masterminds” jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. S námi si jí můžete pustit přímo zde. Čeká vás opravdu bláznivý film režiséra Jareda Hese se skvělým hereckým obsazením. Nudit se u tohoto snímku rozhodně nebudete, protože vás rozesměje od samého začátku až do konce. Abychom mu nepřidali všechny zásluhy, tak scénář k filmu napsali: Chris Bowman, Hubbel Palmer a Emily Spivey.

Zilionáři online ke shlédnutí.

Nyní už ale k jádru pudla a to je bezesporu příběh. Bude i ten stát za to? Hlavním hrdinou je David. Stárnoucí chlápek, který se tak nějak v životě zasekl. Zdá se, že jeho život prostě nemá žádný směr a ani cíl. I když paradoxně pracuje jako řidič obrněné dodávky, takže ten směr a cíl jsou v jeho práci naprosto zásadní. Ale rozumíte mi. Jinak se zkrátka v jeho životě neděje vůbec nic zajímavého a jeho už to tak trochu deptá.

Nová americká komedie.

Jediným momentem, kdy se cítí alespoň trochu povzneseně je flirt s krásnou novu kolegyní Kelly. A jak se ukáže, tak je to právě ona, která do jeho života zasáhne víc, než by si on sám kdy připouštěl. Jak se to stane? Kelly pro něj má nabídku – pomůže jim vykrást jednu z bank, do které ve své obrněné dodávce vozí peníze.

Ambiciózní plán má realizovat ona, David a skupinka loserů a pošuků pod vedením excentrického Steva. Na první pohled to nejsou žádní profesionálové, i když se snaží tvářit drsně. A možná proto, že jsou všichni dostatečně hloupí, tak se do tohoto plánu skutečně pustí. Jako zázrakem se jim také onu banku podaří vykrást. Jenže tím jejich dobrodružství teprve začíná.

Celkem ukradnou 17 milionů dolarů, což je opravdu neuvěřitelná suma. A protože opravdu nejsou moc bystří, tak hned začnou rozhazovat peníze plnými hrstmi. Samozřejmě za luxus a párty. Pro policii je to takřka ideální stopa, takže netrvá moc dlouho a naši gangsteři jí mají hned za zadkem. Jako zázrakem se jim ale dál daří prchat. Je ale jasné, že do nekonečně utíkat moci nebudou. A nebo ano?

Tenhle film vás opravdu rozesměje.

Shrnutí filmu Zilionáři

Zilionáři je opravdu působivá a dobře obsazená komedie. Bláznivý příběh je jako stvořený k mnoha vtípkům a zábavným situacím. Opravdu nejednou jsme se u tohoto filmu smál, až jsem se za břicho popadal. V hlavním hercích uvidíme ty nejlepší komediální herce současnosti jako například Kristen Wiig, Zach Galifianakis, Ken Marino nebo Owen Wilson. Své role odvedli opravdu dokonale a my pevně věříme, že tak tento snímek pobaví i vás. V kinech měl premiéru jenom tak mimochodem už 13. 10. 2016, ale to vy naštěstí nemusíte ani v tom nejmenším řešit. Tak si Zilionáře pusťte a dobře se bavte!

Základní informace o filmu Zilionáři

Žánr: Akční / Komedie / Krimi
Původ: USA, 2016
Délka: 94 min
Režie: Jared Hess
Scénář: Chris Bowman, Hubbel Palmer, Emily Spivey
Další informace: Profil filmu na CSFD.cz
Herci: Kristen Wiig, Zach Galifianakis, Ken Marino, Owen Wilson, Jason Sudeikis, Mary Elizabeth Ellis, Devin Ratray, Kate McKinnon, Jon Daly, Leslie Jones.

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.